Template:Please link images/sk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

Afrikaans  català  čeština  dansk  Deutsch  Deutsch (Sie-Form)‎  English  español  Esperanto  français  galego  íslenska  italiano  magyar  Nederlands  norsk bokmål  norsk  Plattdüütsch  polski  português  português do Brasil  română  sicilianu  slovenčina  slovenščina  svenska  suomi  Tiếng Việt  Türkçe  Ελληνικά  беларуская (тарашкевіца)‎  македонски  русский  српски / srpski  українська  ქართული  বাংলা  മലയാളം  한국어  日本語  中文  中文(简体)‎  中文(繁體)‎  עברית  العربية  فارسی  +/−


Ďakujeme že vkladáte súbory (najčastejšie obrázky) do Wikimedia Commons. Uvedomte si prosím, že súbory nahrávané na Commons by mali byť použiteľné všetkými užívateľmi projektov Wikimedia. To je možné iba za predpokladu, že ich všetci budú môcť nájsť.

Aby bolo možné nájsť súbory ktoré sem nahráte, mali by byť na mieste, ktoré je možné nájsť pomocou navigácie štruktúry kategórií. To znamená, že by ste mali vložiť súbor do stránok s odpovedajúcimi témami: vždy do kategórií, prípadne aj do špeciálnych stránok s galériami, ak sú k téme vytvorené. Niektoré súbory je vhodné vložiť do viacerých rôznych kategórií súčasne (napríklad zároveň podľa miesta a zároveň podľa druhu objektu - prípadne do viacerých tém, ak je v súbore viac výrazných objektov alebo javov (ľudia, stavby, zvieratá, činnosti, situácie...).

O kategóriách sa dočítate podrobnejšie (zatiaľ len anglicky a v niekoľkých ďalších jazykoch) na stránke Commons:Categories. Ak chcete nájsť vhodnú kategóriu pre konkrétny súbor, môže Vám pomôcť stránka CommonSense, ktoré vyhľadá, kam sú zaradené obrázky umiestnené na podobných stránkach, a podľa toho navrhne umiestnenie pre Váš súbor. (Pre obrázky týkajúce sa miestopisu alebo diania na Slovensku, skúste nájsť vhodné podkategórie podľa kraja a podľa tematiky v kategórii Category:Slovakia.) Vecné témy môžete tiež hľadať pomocou hlavnej kategórie Category:Topics.

Prehľad súborov, ktoré ste už na Commons nahrali, môžete nájsť v tejto galérii.

Je dôležité, aby súbory boli v obecnej štruktúre umiestnené niekde. V súčasnosti je na Commons obrovské množstvo vôbec nezaradených (nekategorizovaných) súborov. Uvítame, ak pomôžete s ich roztriedením a priradením do kategórií.

Vďaka.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Please link images}} instead.