Template:Please link images/tr

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

Afrikaans  català  čeština  dansk  Deutsch  Deutsch (Sie-Form)‎  English  español  Esperanto  français  galego  íslenska  italiano  magyar  Nederlands  norsk bokmål  norsk  Plattdüütsch  polski  português  português do Brasil  română  sicilianu  slovenčina  slovenščina  svenska  suomi  Tiếng Việt  Türkçe  Ελληνικά  беларуская (тарашкевіца)‎  македонски  русский  српски / srpski  українська  ქართული  বাংলা  മലയാളം  한국어  日本語  中文  中文(简体)‎  中文(繁體)‎  עברית  العربية  فارسی  +/−


Merhaba, Please link images!
İpucu: Resimlerinize kategori ekleyin

Wikimedia Commons'a katkıda bulunduğunuz için çok teşekkürler! Yüklemelerinizi daha kullanışlı hâle getirmek için bir ipucu: Neden onları tanımlamak için bazı kategoriler eklemiyorsunuz? Bu, daha fazla insanın onları bulmasına ve kullanmasına yardımcı olacaktır.

İşte nasıl:

1) UploadWizard kullanıyorsanız, her dosyaya onu tanımladığınızda kategoriler ekleyebilirsiniz. Dosya için "daha fazla seçenek" seçeneğine tıklayın ve anlamlı olan kategorileri ekleyin:

Uploadwizard-categories.png

2) Ayrıca yüklenenler listenizden dosyayı seçebilir, dosya açıklama sayfasını düzenleyebilir ve sayfanın sonuna kategori kodunu manuel olarak ekleyebilirsiniz.

[[Category:Kategori adı]]

Örneğin, kuyruklu yıldızların yörüngelerini gösteren bir diyagram yüklüyorsanız, aşağıdaki kodu eklersiniz:

[[Category:Astronomical diagrams]]
[[Category:Comets]]

Bu, diyagramın "Astronomical diagrams" ve "Comets" kategorilerinde görünmesini sağlar.

Kategorileri seçerken, genel bir kategori ("Illustrations") yerine belirli bir kategori ("Astronomical diagrams") seçmeye çalışın.

Yüklemeleriniz için tekrar teşekkürler! Kategorilendirme hakkında daha fazla bilgiyi Commons:Categories/tr sayfasında bulabilirsiniz ve köy çeşmesine not bırakmaktan çekinmeyin.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Please link images}} instead.